Windykacja w Niemczech – kiedy warto się na nią zdecydować?

Przedsiębiorcy do użytku firmowego kupują rozmaite auta. Nie tylko dostawcze, czyli duże. Wśród cieszących się zainteresowaniem w ostatnim czasie, znajdują się między innymi Fiaty 500. Jakie jest ich zastosowanie w firmach? 

Fiat 500 – do czego może się przydać w firmie?

Tak mały Fiat 500 wbrew pozorom może okazać się bardzo przydatnym autem również w firmie. Choć z zewnątrz faktyczne wygląda na bardzo mały, w środku samochód ten jest całkiem przestronny, co wiele osób mocno dziwi. Mimo to najlepiej, aby podróżowały w nim jedynie dwie osoby. Tylna kanapa jest na tyle mała, iż sprawdzi się głównie do przewozu rzeczy, niż ludzi. Zatem samochodzik idealnie nadaje się dla firm, w tym samotnie podróżujących kierowców. Stawiając na wersję Dolcevita z silnikiem 1.0 70 KM hybrydowym, można spodziewać się bardzo oszczędnych podróży. Można więc rzec, że jest idealnym pojazdem dla firm, które inwestują w auta, by pokonywać długie kilometry po mieście lub w trasie. Fiat 500 szczególnie sprawdzi się w jeździe po zatłoczonych miastach. To ze względu na oszczędności na paliwie i nieduże wymiary pojazdu. W niejednej firmie auto może służyć do transportu gotowych posiłków (w przypadku restauracji). Sprawdzi się również, jako auto dla przedstawiciela handlowego. To także idealny wybór dla pracowników biurowych, którzy potrzebują dojeżdżać do klientów i załatwiać różne sprawy na mieście. Manewrowanie nim nawet na wyjątkowo ciasnym parkingu to żaden problem, także dla mniej doświadczonego kierowcy. 

Fiat 500 leasing

Aktualnie oferta Fiat 500 leasing budzi wśród przedsiębiorców coraz większe zainteresowanie. Wynika to z faktu, iż jest naprawdę korzystna. Auto nie jest drogie, gdyż jest małe i to Fiat, a marka ta do drogich nie należy. Jednak nie warto kupować go za gotówkę. Lepiej wybrać wspomniany leasing. Wówczas przy okresie leasingu trwającym 60 miesięcy, udziale własnym 5 682 zł netto, miesięczna rata wynosi tylko 902 zł. To naprawdę niedużo jak dla firmy. A możliwość użytkowania nowego auta gwarantuje same korzyści.