Czy warto wziąć w leasing samochód marki Volvo Sprawdzamy!

Czy warto wziąć w leasing samochód marki Volvo? Sprawdzamy!

Szwedzkie Volvo od lat zachwyca świat motoryzacji. Każdy model jest określany jako spersonalizowany, bezpieczny i zrównoważony. W takich stwierdzeniach nie ma ani grama przesady, ponieważ potwierdzają to po prostu statystyki. Wielu przedsiębiorców, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania i bezpieczeństwo wybiera modele Volvo, w tym między innymi Volvo xc90. Leasing takiego auta sprawia wiele przyjemności. 

Volvo xc90 – leasing pojazdu, będącego symbolem bezpieczeństwa

Właściciele marki Volvo właściwie od początku powstania deklarują stały kierunek swojego rozwoju. Dzięki temu od dekad szwedzki koncern oferuje nam najlepsze auta, które zapewniają zarówno kierowcom, jak i pasażerom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. 

Najchętniej branym autem w leasing jest volvo xc90. Leasing tego modelu jest uzasadniony, ponieważ jest wyposażony w szereg udogodnień. To właśnie w takim samochodzie znajdziemy układ wspomagania kierownicy, nowoczesne poduszki powietrzne, komfortowe fotele i rozwiązania dla najmłodszych (leasingobiorca może wyposażyć auto w fotelik dziecięcy). 

W ramach udogodnień warto zwrócić uwagę również na zamontowany ogranicznik prędkości. Z jednej strony ogranicza brawurową jazdę, z drugiej dba o bezpieczeństwo. W praktyce autem marki Volvo, które jest leasingowane, nie pojedziemy więcej niż 180 km/h. 

Leasing Volvo – powiększ flotę z marką, która zdobywa szereg nagród 

Renoma modeli marki Volvo jest podparta wieloma nagrodami. Przede wszystkim warto wspomnieć, że World Car of the Year 2020 wygrało właśnie volvo xc90. Leasing zatem staje się bardzo prestiżowy. 

To świetna propozycja dla przedsiębiorców, którzy szukają kompaktowego SUV-a. Najnowsza wersja jest wyposażona w system Google. W praktyce mapa nawigacyjna bazuje na mapach Google ’a, co przekłada się na informacje drogowe, które prezentowane są w czasie rzeczywistym. 

Nie sposób nie wspomnieć również o cechach charakterystycznych. DNA samochodu Volvo c90 ukierunkowane jest na zapewnieniu bezpiecznej jazdy. Założenie to jest spełniane przede wszystkim dzięki, układowi ostrzegania o ruchu poprzecznym.